Strona główna
VI Igrzyska Lekkoatletyczne w Białym Kościele odbyły się w sportowej i radosnej atmosferze. ☺️W zawodach udział wzięli uczniowie z naszej gminy, którzy rywalizowali w wielu konkurencjach lekkoatletycznych, takich jak biegi , skoki, rzuty, przeciąganie liny. 🏃🏻‍♀️🏃🏼🤸🏼Był również konkurs recytatorski, plastyczny i konkurs wiedzy. 🗣️🎨🖌️
Uroczystego otwarcia igrzysk dokonali organizatorzy oraz zaproszeni goście, życząc zawodnikom powodzenia i gry fair play. Podczas zawodów reprezentanci naszej szkoły wykazali się dużym zaangażowaniem, wytrwałością i sportowym duchem walki. Kibice głośno dopingowali swoich reprezentantów, tworząc wyjątkową atmosferę. 😀