Strona główna
4 maja został rozstrzygnięty konkurs świetlicowy na najpiękniejsze drzewo wiosenne.  Jury przyznało ex aequo trzy miejsca pierwsze🥇🥇🥇, trzy drugie🥈🥈🥈, dwa trzecie🥉🥉, wyróżnienia🏅 i podziękowania za udział 🤝. W sumie spłynęło 18 prac przygotowanych przez 21 uczestników. Jako wychowawcy świetlicy bardzo się cieszymy tak  licznym udziałem uczniów. Mamy nadzieję, że przyznane dyplomy i nagrody sprawiły radość młodym, kreatywnym twórcom!