Strona główna
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2026 już za nami.
Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe rezultaty:
WYRÓŻNIENIE 🏅
Antoni – klasa 1
Franciszek – klasa 2A
Natalia – klasa 2B
Helena – klasa 4
Alicja – klasa 4
Gratulujemy sukcesów!!! ☺️👏🏻
Dziękujemy wszystkim  za udział w konkursie.
714586173_1642562880786449_8378984056633573057_n.jpg