21 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego 



. Z tej okazji uczniowie przygotowali w klasach plakaty ukazujące różne ciekawostki związane z językiem ojczystym.
Rozwiązali też zadania
, które były motywacją do zgłębiania historii języka ojczystego i jego różnorodności. 


