Strona główna
21 maja z  okazji Dnia Patrona odbyło się w szkole przedstawienie z udziałem ks. S. Konarskiego (w którego rolę wcielił się Konrad z klasy 7) oraz uczniów uczęszczających na świetlicę z kl. 2a, kl. 2b oraz kl. 3.🧑‍🦱 Były scenki, recytacje i świetne piosenki, o życiu i zasługach Naszego Patrona. W drugiej części obchodów starsze klasy (od kl. IV do kl. VIII) przedstawiały swoje propozycje na reformę w szkole, tak jak niegdyś uczynił to Stanisław Konarski.